در کمتر از پنج دقیقه فتوبلاگ بسازید

شماره 97

اگر دوست دارید یک فتوبلاگ راه‌اندازى کنید پیشنهاد مى‌کنم مقاله‌ى “چرا فتوبلاگ شخصى؟؛ راه‌‌اندازى فتوبلاگ در کمتر از پنج دقیقه” شماره ۹۷ دوهفته‌نامه عصر شبکه را بخوانید. در این مقاله ابتدا مسئله‌ى داشتن یا نداشتن فتوبلاگ شخصى را به چالش کشیده‌ام و سپس به توضیح و آموزش قدم به قدم نصب فتوبلاگ به کمک نرم‌افزار Pixelpost روى سرور پرداخته‌ام. این شماره هم‌اکنون در سراسر کشور قابل دسترس است.يک نظر براى “در کمتر از پنج دقیقه فتوبلاگ بسازید”

 • احسان عزیز سلام

  خوشحال هستم که با سایت شما آشنا شدم و خوشحالتر می شوم که در مورد خرید دوربین عکاسی مرا راهنمایی کنید.
  من تا به امروز فقط بصورت اماتوری عکاسی می کردم ولی قصد دارم با توجه به علاقه ی زیادم به عکاسی از این به بعد بصورت نیمه حرفه ای به عکاسی نگاه کنم. مدتی است که در سایتهای مختلف اطلاعاتی را جمع کرده ام ولی هنوز برای گرفتن یک تصمصم قطعی نیاز مند راهنمایهای یک دوست خوبم.
  مدلی که در ذهن دارم مدل ۵۰dکانن می باشد. رنج مالی هم که می خواهم به خرید دوربین اختصاص دهم حوالی ۱٫۵ یا کمی بیشتر است(البته با لنز مناسب). و شخصا برند کانن را دوست دارم شخصا به عکاسی از طبیعت ، جامعه و حالتهای ماکرو علاقه دارم.
  سوالها:
  ۱٫ آیا مدل انتخابی من جواب گوی نیازهای من می باشد؟
  ۲٫ آیا با رنج مالی من مدل مناسب تری وجود دارد؟
  ۳٫ مناسبترین مکان برای خرید دوربین و لنز کجا می باشد؟
  ۴٫ آیا لنز ۱۸-۲۰۰ که بصورت کیت با برخی از مدلهای ۵۰ دی است مناسب است؟

  البته سوالات دیگری نیز دارم که مجددا از شما در فرصتی دیگر می پرسم. لطفا اگر ایرادی ندارد جواب سوالات من را در کامنتدانی وبلاگم درج کنید.

  مهربان باشید و شاد
  ۵

نظر بدهيد

*


کاریکلماتور

Karikalamator blog

کانال یوتیوب مهاجرهاب
اخبار سايت

برای دریافت آخرین مطالب و عکس‌ها در صفحه فیس‌بوک من عضو شوید.

موضوعات
خروجى‌هاى آر‌اس‌اس